Vdsl modem önerisi

İyi çalışmalar.
vdsl modem almam gerekiyor önerinize ihtiyacım var.

1. AC1900 KABLOSUZ GİGABİT VDSL/ADSL MODEM ROUTER ARCHER VR900    = 500TL

2. AC750 KABLOSUZ DUAL BAND GİGABİT VDSL2 MODEM ROUTER ARCHER VR200   = 250 TL

3. N600 KABLOSUZ DUAL BAND GİGABİT VDSL/ADSL2+MODEM ROUTER TD-W9980   =250 TL

Benim kullanacağım yer
200 metrekarelik bir kafede müşterilerin rahat bir şekilde interneti kullanmaları önemli. Özellikleri çok önemli değil. Benim için hızı önemli. Hangisini tercih etmem gerekiyor açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

admknc admknc (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AC1900 modelinde fiber kablo girişi, 3G ve 4G gibi kullanmayacağın özellikler mevcut. Fiyatı da diğerlerine göre oldukça yüksek. O yüzden eliyorum.

    AC750 ve N600 modeli arasında ise teknik açıdan çok bir fark yok. Senin için çekim gücü önemli olacağı için Beamforming destekli AC750 modelini tercih edebilirsin. Çekim gücü açısından N600 modeline göre daha iyi bir performans sunacaktır.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • bilgilendirme için çok teşekkür ederim admknc 8 yıl önce
    • alt yapımız fiber kablodur. sanırım 3 seçeneğimde fiber için doğru mudur? admknc 8 yıl önce
    • Aynen öyle :) brsozl 8 yıl önce
    • AC1900 MODELİNİ 3G VE 4G MODELİ FİBER YA DA HİPER KABLO İÇİN İLERDE BİZE NE GİBİ FAYDASI OLABİLR Mİ? İLERİYE DÖNÜK ALMAMIZI TAVSİYE EDER MİSİNİZ YOKSA AC750 BİZİM İÇİN YETERLİ MİDİR? admknc 8 yıl önce