VDSL modem önerisi

Türknet'in vdsl internetine geçtik, iyi mi yaptık kötü mü bilmiyoruz fakat eski modem adsl olduğu için yeni modem almamız gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum :)

hasanalpcan hasanalpcan (33)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @temmuz hocama ek olarak bende farklı bir tavsiye de bulunayım

    Piyasada VDSL olarak çokça kullanılan TP Link W9970 isimli modeli de kullanabilirsiniz.Bu modem üzerinde benim en sevdiğim hız kısıtlama ayarının istenilen mbit cinsinden ayarlanması, ağa bağlı olan bilgisayarların ne kadar veri harcadığının gösterilmesi oldu.

    temmuz hocamın gösterdiği modem de bu özelliklerin olduğundan emin değilim ancak AirTies çok güvenilir bir marka.Ben de bu markayı kullandım ve sorun yaşamadım internet konusunda.Bahsettiğim özellikler sizin için önem arz etmezse AirTies düşünebilir.Sanırım AirTies modemde MESH özelliği de bulunuyor.Bu da kablosuz bağlantıyı kablo olmadan çoğaltmaya yarıyor.Bu da AirTies in artı bir özelliği.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594?magaza=Hepsiburada hasanalpcan 7 yıl önce
    • sanırım bu üründen bahsediyorsunuz. Fiyat da 180 tl. Bu daha çok aklıma yattı :) hasanalpcan 7 yıl önce
    • Bu ürünün antensiz, Turk Telekom tarafından verilen ürününü kullanıyorum. Linkteki modemin çekim gücü daha iyi olacaktır. Ben olumsuz bir tarafını görmedim modemin.Çekimi biraz daha iyi olabilirdi ama bendeki antensiz olan tabiki antenli olanda bu daha iyi olacaktır @hasanalpcan ismailsarp 7 yıl önce
    • Evet TP Link fiyat/performans ürünleri yapıyor rakiplerine göre daha uygun fiyatlı oluyor genelde @hasanalpcan ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp Merak ettim de hepsiburadaya girince sizde fiyat kaç lira gözüküyor. Ben de size özel 180 lira gibi bir ibare var da :). Sipariş veriyorum, teşekkürler :) hasanalpcan 7 yıl önce
    • bende de 180 TL promosyon varmış @hasanalpcan ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp teşekkürler, sipariş verdim. Size özel yazması insanı sinirlendiriyor ama. hasanalpcan 7 yıl önce
    • @hasanalpcan pazarlama mantığı işte yapacak birşey yok :) Muhtemelen şuan hepsiburada bu modeme bakan herkeste aynı durum görülüyor ismailsarp 7 yıl önce
    • Rica ederim, iyi günlerde kullanın @hasanalpcan ismailsarp 7 yıl önce