VDSL2 modem Fiber ve adsl internet desteklermi?

https://snappyselling.com/krn-ds224wsu-300mbps-wireless-n-vdsl-2-modem-1/?search=KRN%20DS224WSU%20&description=true

Örneğin bu modemi almak istiyorum Vdsl2 yazıyor ama fiber desteklermi bilmiyorum vdsl2 modemler fiber ve adsl internet desteklermi sizce?

bilgiuzman bilgiuzman (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fiber dediğin hız örneğin Türk.Net için 1000 Mbps gibi bir hızı destekliyor.  VDSL 2 ortalama 100 Mbit/s gibi bir hız vaad ediyor.  Bahsettiğin gerçek fiberse bu modem desteklemez. Fiber için özel fiber modem  Ama Türkiye'de 100 Mbps da Fiber diye veriliyor.  Senin modemin bu hızı destekler.  Zaten 100 Mbps hız da evine fiber çekmiyorlar bakır kablo geliyor.

    Çoğu servis sağlayıcı Fiber modemi kendisi veriyor.

    hakan hakan (15424)