VDSL2 Modem önerisi

Modem arıyorum 300 TL bütçe ile kaliteli.

Aradığım özellikler;

  • Çekim mesafesi iyi olmalı,
  • Çekim Gücü yüksek olmalı,
  • Arayüzü gelişmiş olmalı.

Kullanıcı yorumu benim için çok önemli kullandığınız modemleri belirtip iyi ve kötü yani alınabilir olup olmadığını yazarsanız sevinirim. Aklımda Keenetic Omni DSL Var.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tenda V1200 AC 1200 Mbps Gigabit Port Wireless VDSL/ADSL Modem Router 379,00 TL fakat bir kaç TL üzerine ekleyip bu modemi alabilirsin benim önerim bu.

    Ek olarak:

    Keenetic Omni DSL modemi o fiyata göre iyi bir modem diyebilirim.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      AirTies, Zyxel veya ASUS modemleri tercih etmenizi öneriririm. ASUS modemlerde torrent indirmelerin olduğu güzel özellikler vardı.Ayrıca içinde eklenebilir bazı eklentiler de var.

      Daha önce TP link modem kullanmış ama bazen güvenlik sorunu yaşamış olduğumdan dolayı şahsi fikrim olarak bir tık soğuk bakıyorum TP link modemlere.

      Alırken 5 GHZ destekli modemleri almaya özen gösterin.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      3 yıl önce cevaplandı

        ZYXEL modem geldi kurulumunu yaptım eski modem odam da hiç çekmiyordu, görülmüyor du bile bu modem ile rahatça kendi odam dan Wi-Fi ile 720p video izleyebiliyorum, kopma olmadan.

        Paket değişikliği öncesi internet hızı;

        Paket ve modem değişikliği sonrası İnternet hızı; ( Altyapı 79 Mbp/s'e kadar destekliyor ve ethernet kablosu ile bağlanıyorum, telefon hattından değil )

        Ortalama 44 - 48 Mbp/s download, Ortalama 7,30 - 8,50 arası Upload hızım var. İnternete şuan bağlananlar olduğu için net sonuç değil ama zaten paket 50'lik paket olduğu için sonuçlar gayet normal. Turk Telekom 50 Mbp/s Paketi kullanıyorum.

        Steam İndirme hızı;

        5.0 ile 5.5 arası.

        Modem uzaktan gayet iyi çekiyor, 2 anteninden dolayı da çekim gücü arttı, kurulum basit modemi alacaklar tavsiye ederim, şuana kadar bağlantı sorunu, Wi-Fi kopma sorunu, kopma sorunu yaşamadım.

        hydra hydra (3800)