VEGAS Çökme sorunu ?

Arkadaşlar VEGAS indirdim Crack'li bir şekilde ve uygulamayı açtığım zaman Uygulama çöküyor ve Uygulama Problem Ayrıntılarını açtığımm zaman bu yazıyor;

Fault Module devamında bu yazıyor :

C:\WINDOWS\System32\DriverStore\FileRepository\igdlh64.inf_amd64_fe73d2ebaa05fb95\igdrclneo64.dll

Ayrıca Camtasia ile de Renderlarken %100 olunca bu hata'yı veriyor:

bitişinde bu oluyor

Ve projeyi kayıt edemiyorum.

Burdada bu hata'yı veriyor

Yine ayrıca Adobe after effects açınca ki bu trial sürümü yani Crackli veya Patch'li değil ondada Crash veriyor ne yapmam gerekli anlamadım Format atıcam da kesin bi sonuca varırmıyım ? Bence HDD'den kaynaklanıyor sorun bi el atın.

NOT : UYGULAMALARIN KORSAN OLUP OLMAMASIYLA ALAKASI YOK!

NOT2 : Ayrıca Windows Defender Sürekli uyarı verip duruyor engellendi vs yazıyor.

infinity infinity (402)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayrıca Far Cry 5'dede Oyuna başlamıyor Oyuna devam et diyorum 10 saniye sonra menüye atıyor Çıldıracam!

    infinity infinity (402)