Veri aktarmak için 2 GB RAM yeterli mi?

Laptopumda 2GB RAM var. Ben PC'de oyun oynamak için değil ama veri transferi için 2GB RAM yeterli mi?
Örneğin 10GB oyunu indirip harici harddisk'e atmak ve ethernet kablosu ile veri aktarmak için. PC'de kasma olur mu?

Veri transferi yaparken pc'yi kullanmaycağım.

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür ağ üzerinden veri aktarma işlemlerinde çok fazla RAM ve CPU kullanılmaz.  2GB RAM ile herhangi bir sorun yaşamazsın. Kasma olmaz merak etme.  Kopyalama işlemlerinde asıl yük diske biner. Diskin çok çalışır.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Atarken sorun olmaz tamam ama örneğin bu 10gb lik dosyayı indirirken sorun olurmu ? @murat malgibiolan 5 yıl önce
    • @malgibiolan hayır hiç bir sorun olmaz. Bahsettiğin şeyin doğrudan ram kullanımı çok düşüktür murat 5 yıl önce