Veri kullanım uygulaması.

Toplamda kaç GB veri harcamışım bunun uygulaması var mı? Windows'ta ki bir işe yaramıyor, son 30 gün'ü gösterdiği için net bilgi elime ulaşmıyor, bana tam 1 ayı gösterecek uygulama lazım. 1 Ay'lık, 2 Ay'lık kullanımı gösteren.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Netlimiter vardı. Çok kullanırdım zamanında. Az önce baktım duruyor ama ücretli olmuş.

    Biraz araştırınca NetBalancer uygulamasını buldum. Ücretsiz. İstediğin tarih aralığında download - upload gibi verileri sana sunabiliyor. Ayrıca gelişmiş başka özellikleri de var.  Hangi .exe dosyası kaç GB indirmiş, kaç GB upload etmiş görebiliyorsun.

    Ayrıca mesela uygulamalara indirme ve yükleme önceliği verebiliyorsun.

    Statistics bölümü internet trafik istetistiklerini veriyor.

    https://netbalancer.com/ adresinden indirebilirsin.

    hakan hakan (15394)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Netbalancer sponsorun mu? O kadar övdün ki benimde indiresim geldi @hakan bey darkcrak 3 yıl önce
    • @darkcrak Ne sandın kendime sponsor buldum :) hakan 3 yıl önce
    • Banada bulurmusun please. darkcrak 3 yıl önce