Veri yürütme engellemesi hatası

VERİ YÜRÜTME ENGELLEMESİNE EKLEYEBİLİYORUM KALDIR DEYİNCE KALKIYOR FAKAT KAPATIP AÇTIGIMDA GERİ GELİYOR.

dogukanc66 dogukanc66 (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Veri yürütme engellemesini tamamen kapatmak için şunu deneyebilirsin:

    1. Arama bölümüne cmd yaz ve arat.
    2. Arama sonucunda bulunan cmd.exe dosyasını sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç.
    3. Açılan komut istemi penceresine şu komutu yaz ve enter tuşuna bas:
      bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

      daha sonra bilgisayarı yeniden başlat. Komutun içindeki boşlukları yazmayı unutma.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • YAZDIGIMDA TAMAMEN KAPATMAK YOK SADECE ENGELLEME VERDİĞİM UYGULAMALARI KALDIRAMIYORUM dogukanc66 6 yıl önce