Verifying DMI Pool Data ve Boot MGR eksik

Bu hataları aynı anda alıyorum internette araştırdım hiç ikisini de aynı anda alanı görmedim o yüzden konu açıyorum buraya baya uğraştım gördüğüm tüm çözümleri denedim fakat çözemedim bilgisayarı 32 bitten 64 bite geçirmeye çalışırken kendi harddiskimin bir kısmını flash bellekmiş gibi kullanıp format atıcaktım fakat ayırdıktan sonra pcyi kapattım ve bu iki sorunla karşılaştım

kullanici633906 kullanici633906 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birinci hatanın nedeni donanım uyumluluğu sorunu diye düșününüyorum ikinci hatanını nedeniyse boot menüden belirtiğiniz alanda boot bayrağının (flag) olmaması bu yüzden boot yapamıyor. Size önerim flash bellek kullanın ve ișlemcinizin 64bit desteklediğinden emin olun.

    genius genius (190)