Veritabanı en büyük ve en iyi Driver programları hangileridir?

Driver Booster, Driver Easy falan kullanıyorum. Bunlardan memnunum, fakat sizin bildiğiniz başka Driver, sürücü güncelleme programları var mı? En büyük veritabanı ve en iyi programlar hangileridir?

bejoc bejoc (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Driver Booster, Driver Easy kullanıyorsan ve bunlardan memnunsan başka bir şey aramana gerek yok. Sürücü veritabanın büyük olmasının sana bir faydası yok ki. Hatta bu programı yavaşlatır.

    Senin bilgisayarındaki donanımları tanıyor ve sürücüleri güncelliyorsa başka programa gerek yok. Sürücü veritabanı büyük demek farklı donanımları tanıyor demek. Hiç ihtiyacın olmayan IBM marka bir laptop'um Windows XP sürücüsünün veritabanında olmasının sana ne katkısı olabilir?

    Büyük veritabanı demek daha yeni sürücüler var demek değil. Çok daha geniş donanım aralığını tanıyor demek.

    hakan hakan (15394)