Vestel 7100 smart tv Flash Player sorunu

Merhaba,

Vestel 7100 smart tv kullanıcısıyım, Smart menüsünden Web Browser'e bağlanarak Digitürkplay'a üye girişi yapıyorum.

Canlı tv izlemek istediğimde Flash player yüklenmesi hatasını alıyorum.

Yüklemek istediğimde ise sistem desteklenmiyor hatası veriyor.

Harici bir belleğe uygun Flash player yükleyerek tv ye yüklesem sorunum çözülürmü.

Yada hangi yolu izlememi tavsiye edersiniz.

gfbslh gfbslh (20)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulamanın veya TV'nizin firmware güncellemesi varsa yapabilir misiniz?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tv üzerinden güncellemeye çalıştığımda güncel olduğunu belirtiyor. gfbslh 8 yıl önce
    • Ufak bir araştırma yaptım ve sonuç maalesef olumsuz. Vestel'in 8000 ve 9000 Smart TV serilerinde Flash desteği bulunuyor. Ancak 7000 serisinde Flash desteği mevcut değil. Vestel'in uygulama mağazasında Flash'ı desteklemediğini belirtmesi gerekirdi. brsozl 8 yıl önce
    • Bilgi için teşekkürler. Vestel gibi bir dünya markasına yakışmadı bu. Tv almadan önce bu bilgiyi bilseydim almazdım. gfbslh 8 yıl önce