Vestel Smart Led TV DVD okuyucu

Vestel Smart Led TV'de DVD okuyucu olduğunu duydum. TV'ye entegre imiş. Sizce Smart TV'lerde böyle birşey var mıdır? Kullandığım Vestel Smart Led TV'imde ek DVD oynatıcı olmadan, DVD takıp izleyebilir miyim? TV'nin yan tarafında böyle bir delik falan bulunuyor mu bakmadım ama, yinede soruyorum.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

  • Versiyonu'nu da dermisin darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Baktığımda bazı Vestel Smart Tv lerde ( bir kaç model) dahili dvd oynatıcı var. Örneğin: Vestel 22VF5012 Cartoon Serisi Batman 22" DVD OYNATICILI FULL HD LED TV modelinde var.

Tüm Vestel Smart Tv'lerde DVD oynatıcı yok. Anlamak kolay. televizyonun san taraflarına bak. Zaten varsa üzerinde DVD yazan bir delik ya da kapak görürsün.

hakan hakan (15424)