Vestel Venüs Dosya Yöneticisi nasıl yüklenir?

Merhaba ben vestel venüs'ün v3 5040 modelini kullanıyorum. Vestellerde ana ekran aşağıya doğru kaydırmalı oluyor. Bu beni çok rahatsız ediyor çok kalabalık oluyor. Bunu her hangi bi' yöntemle yana doğru kaydırmalı ana ekran yapabilir miyiz?

Birde sanırım o kalabalık arasında gereksiz şeyleri silerken Dosya Yöneticisin sildim. Onu tekrar nasıl yükleyebilirim?

kullanici832001 kullanici832001 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorularından birincisinin cevabını bilmiyorum ama ayarlarda bununla alakalı bir ayar bulunuyorsa.. Bakmak lazım.

    İkinci sorun için ise -eğer Google Play Store'da bulunmuyorsa, orjinal telefon uygulamasıysa- fabrika ayarlarına dönebilirsin derim. Ayarlarda bunun için bir komut, bir düğme olmalı. Yada bir tuş kombinasyonu (Aç kapa-ses ayarlarına birlikte basma veya buna benzer belki başka bir kombinasyon) ile belki yapılabilir. Bu tuş kombinasyonu için Google'dan araştırma yapabilirsin.

    Veya Google Play Store'dan hehangi bir dosya yöneticisi program yükleyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Onu fabrika ayarlarına dönerek hallettim fakat ana sayfa ekranını olduğu temada sağa doğru kaydırmalı yapamıyorum. Programlar var fakat temaları çok kötü. kullanici832001 6 yıl önce