Vestel Venüs'ün hangi modeli daha iyidir?

Kolay gelsin, akradaşlar benim sizlere bir sorum olacak vestel venüsün 5.5 V modelini almayı düşünüyorum. Özellikleri karşılaştırdığım zaman diğerlerine göre çok fark yok ama yine de eğer bir bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevnirim.

melisabote melisabote (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vestel Venus 5.5  serisinin tamamı aşağıdaki özelliklere sahip:

    • 5.5 inç, 720x1280 HD IPS ekran
    • Dört Çekirdekli,
    • 1.2 GHz Qualcomm İşlemci
    • 13 MP Arka - 2 MP Ön Kamera 1 GB RAM,
    • 16 GB Dahili Hafıza
    • 4.5G Şebeke uyumu, NFC desteği

    O zaman fiyat farklı neden kaynaklanıyor derseniz tasarım ve renk farkından kaynaklanıyor. Örneğin Vestel Venus 5.5 V Beyaz 799TL, Vestel Venus 5.5 V Altın 649TL.

    Teknik tüm özellikleri aynı.

    murat murat (12492)