vestel venus v3 5040 hafıza kartı yuva tamiri yapılır mı?

merhaba vestel venus v3 5040 modelli hafıza kartı yuva tamiri olurmu olursa kaç TL ye olur fikriniz varmı hafıza kartını başka telefona takıyorum çalışıyor benimkisinde çalışmıyor çalışmıyor derken görmüyor

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    MicroSD kart yuvası flex kablosu ile anakarta bağlanan tiplerden değil, eskisinin sıcak hava kompresörü ile çıkartılıp yenisinin lehimlenmesi gerekecek. 50TL-100TL arasında değişeceğini düşünüyorum. Garantisi devam ediyorsa kesinlikle garantiye verin.

    tromick tromick (51)
    5 yıl önce cevaplandı

      Telefonun garanti kapsamında ise garantiye göndere bilirsin ama garanti kapsamında değil ise cepfix'de telefonunu uygun fiyata tamir ettire bilirsin

      cepfix.com güvenilir bir site mi?

      darkcrak darkcrak (5168)