Vestel Venüs v3 5580 galeri uygulaması yok

Arkadaşlar yeni telefon aldı arkadaş ama galeri yok ne yapablrz stoeeden indirmek istemiyoruz rejlamlı

uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Annemin Telefonuda Venüs Ondada Yoktu Ben Play Store'den indirdim.

    Reklam olsa bile Wi-Fi'yi kapatınca reklam çıkmıyor.

    Ayrıca Google Fotoğraflar'ıda Kullanabilirsiniz

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      QuickPic uygulamasını tavsiye ederim. Vaktiyle kullanmıştım. Hem hızlıdır, hem de çok kullanışlı ve kolaydır.

      QuickPic: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder&hl=tr

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        google kendi fotoraflar uygulamasını kullanbilirsin

        jaff2 jaff2 (22)