Vestel Venus V3 "maalesef vcam durdu" hatası

Vestel venüs v3 ön kamera açınca maalesef vcam durdu hatası alıyorum nasıl çözülür

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

  • Arka kamera'da bu sorun var mı? darkcrak 5 yıl önce
  • hayır yok @darkcrak arka kamera çalışıyor gorele28 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1.Yöntem

  1. Telefonunu aç ve ayarlara gir
  2. Ayarlara girdikten sonra Uygulamalar'ı bul ve tıkla
  3. Uygulamalardan'da kamerayı bul ve üzerine tıkla
  4. Ardından depolamaya tıkla ve Veriyi Sil'e tıkla tıkladığın'da uyarı gelcek Sil'e tıkla ve kameran düzelip düzelmediğini bizimle paylaş

2.Yöntem

Vestel'in kendi kamera programın'da sorun var yani yazılımsal sorun o zaman play store'den kamera uygulaması indirip dener misin

darkcrak darkcrak (5168)