Vestel Venus V3 sim kart okumuyor - sim kart hatası

Merhaba arkadaşlar benim bir vestel Venus v3 5040 modelli cep telefonum var lütfen simkartı takın hatası ile karşı karşıyayım fabrika ayarlarına geri döndüm sonuç aynı format attım sonuç yine aynı ayarlardan hücresel ağ bölümüne giriyorum  sonra ki aşamada hiç bir şeyi seçemiyorum başka simkartta taktım sonuç aynı nasıl görünür yapabilirim Wifi simgesi ve şarj göstergesinin ortasında simkart var üstünde çizgi var  yardımcı olursanız sevinirim

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka sim kart ile de denemişsin. Telefonun sim kartı görmüyor. Görünen o ki sim kart soketi ile ilgili bir sorun yaşıyorsun. Sım kart soketinde bir temassızlık söz konusu olabilir. Garanti dahilindeyse garantiye verebilirsin. Sorunun yazılım ile çözülebilecek cinsten değil. Sen yapılması gereken tüm işlemleri yapmış, denemeleri gerçekleştirmişsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Buradan şikayet yazabilirsin, Vestel anına şikayetini görüp yazabilirler. Sorunu çözdüysen lütfen cevabın yanındaki çözüm yazan buton'a tıkla.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)