Vestel Z10 hizmet yok hatası

Vestel venüs z10 telefonu kulanıcısıyım telefonu yaklasik 1 hafta once alt tuslari takimi calismadigi icin (geri tusu parmak izi vb ) garantiye gondermistim yaklasik 2 on once geldi ve geldiginde sim kartini taktim puk kodunu istiyor ama hizmet yok hatasi aliyorum ama wifiye baglandigim zaman sebeke geliyor wifi baglantisini kestigim zaman geri gidiyor

Imeilde hic bir sıkıntı yok

sinan46 sinan46 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunu bi sıfırlamanı tavsiye ederim. Bazen sıfırlamak böyle sorunları çözüyor. Sıfırla, olmazsa tekrar teknik servis ile görüş. Çünkü bunda senin bir suçun yok. Garantiden gelir gelmez öyle olmuş.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • 5 defa sıfırladım sonuc ayni sinan46 4 yıl önce