Vga bağdaştırıcı problemi

Merhabalar, Daha önce Lapotopum dan vga ile LCD monitöre bağlanabiliyordum fakat Laptop'a format attım artık bağlanamıyorum verdiği mesaj  şu "Your display modes are reconfiguring now. Please wait" acil çözüm arıyorum yardım ederseniz sevinirim :)

desrey desrey (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptobunuza format atmanızın ardından Ekran kartınıza ait gerekli sürücüleri kurdunuz mu? Bilgisayarınız bunu otomatik tanısa dahi sizin ekran kartı sürücüsünü indirip kurmanız gerekebilir.Aldığınız hata da ekran kartınızın yapılandırmasıyla ilgili bir durum oluşmuş.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

       ismailsarp (3896)  Çok teşekkür ederim hocam deniyeceğim bi

      desrey desrey (1)