"vgk.sys" mavi ekran hatası nasıl çözülür? Valorant mavi ekran sorunu nasıl çözülür?

"vgk.sys" mavi ekran hatası nasıl çözülür?

Valorant mavi ekran sorunu nasıl çözülür?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun sebebi Valorant'ın Anti-Cheat'i olan Vanguard'dır. Vanguard kaldırarak sorunu çözmeyi deneyin.

    Kaldırmak için ise sol alttaki arama kısmına "Program ekle veya kaldır" yazın ve enterlayın. Karşınıza çıkan panelde "Riot Vanguard" yazın ve çıkan uygulamaya tıklayarak "kaldır" seçeneğine tıklayın.

    Ardından Valorant oyununa tıklayın ve otomatik olarak Vanguard yüklenecektir. Eğer sorununuz halen devam ederse Valorant'ın 8 Haziranda gelecek olan güncellemesini bekleyin. Riot Games bu sorun hakkında çalışmalar yapıyor ve 8 Haziranda gelecek olan güncelleme ile sorunun ortadan kalkacağı düşünülüyor.

    hydra hydra (3800)