Viber yurtdışında ücretli mi?

Merhaba,

Ben Android cep telefonumda Viber kullanıyorum. Viber yurtiçi konuşmalarda karşıdaki kişide de Viber varsa ücretsiz olarak konuşmaya olanak sağlıyor. Yani Viber-to-Viber konuşmak ücretsiz.

Yurtdışına çıktığımda ücretsiz olarak Viber kullanmaya devam edebilecek miyim?

Viber yurtdışında ücretli mi ücretsiz mi?

ali ali (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Viber mobil uygulaması, ücretsiz olarak mobil cihazlar arasında mesaj yollama ve telefon konuşması yapabilmenizi sağlar. Viber konuşmalarındaki ses kalitesi, normal telefon konuşmasındaki ses kalitesinden daha fazladır.

    Eğer Wi-Fi yerine 3G gibi bir teknoloji kullanırsanız, sizden yalnızca internet ücreti alınacaktır. Viber konuşmaları için ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Özellikle yurtdışına çıktığınızda, buna uygun bir veri paketiniz yoksa kesinlikle Wi-Fi kullanmanızı öneriyorum.

    Yurtdışında Viber kullanımı ücretsizdir. Fakat Viber kullanmayan normal bir kişiyi aradığınızda ufak bir meblağ telefon faturanıza yansıtılacaktır. Bunun dışında, yurtdışında Viber-to-Viber telefon konuşmaları tamamen ücretsizdir.

    EceKoc EceKoc (834)