Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Youtube'a video yüklemek istediğimde, Yayınla düğmesine bastığımda Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası alıyorum. Youtube  Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası video yüklerden bir hata oluştu anlamına gelir. Çoğu zaman bu hata internet bağlantınızdaki kopmalardan veya Youtube'deki geçici sorunlardan kaynaklanır. Video ayarları güncellenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası aldığınızde hatayı düzeltmek için önce internet bağlantınızı kontrol edin. Video yükleme sayfasını kapatmayın.

    İnternet bağlantınızda bir sorun yoksa bir kaç dakika bekleyin ve tekrardan yayınla düğmesine basın. Sorun Yotube kaynaklıysa bir kaç dakika sonra kendiliğinden düzelecektir. Sorun devam ederde tarayıcı penceresini kapatın ve tekrar açın.

    alattin alattin (16999)