Video Çekerken Ayrı Programların Kullanımı

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben youtube'da içerik oluşturan bir kullanıcıyım yani video çekiyorum bunun hakkında bir sorum var ben normalde videolarımı hep bandicamla çekiyorum oyun videosundan bahsediyorum ve çekerken bandicam ayarlarından videyoa facecam ekliyorum ama bunu isteyerek yapmıyorum mecburum çünkü facecam ve oyun videosu nasıl ayrı ayrı çekilir bilmiyorum tamam çekiyorum ama facecamı başlatıp oyuna girip sonra oyun kaydını başlatana kadar geç oluyor yani benim sorunum şu facecam ve oyun videosunu ayrı ayrı çekmek istiyorum ama ikisininde aynı başlamasını istiyorum facecamı başlatıp girince renderda sıkıntı oluyor mesela facecamda oyun videosu çekiyorum oyunda korkutucu birşey oluyor sesim falan gidiyor ama facecam korkuğumun görüntüsü arkadan geliyor yani sorunum bu oyun videosu ve facecamı aynı anda nasıl kayıt ede bilirim

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

  • Yukarı oyunuzu verdim. Yardım gerektiren bir konu. Cevapları bekliyoruz... araz01 7 yıl önce
  • Teşekkürler Kardeşim nizi666 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu Sorunuu Çözmek için Yöntemler Mevcut 1 tane Yöntemini SÖleyeyim

Sirayla Şunlari Yapın

  1. Videoyu Çekerken Webcam i de Başlatın Bunları Camtasia studio ile Birleştirip Sonucu Görün
  2. Eğer Ayarlamalarda Yani korktugunuz sahne de sesiniz korkmuş sesi geliyorsa facecamda görüntü arkadan geliyorsa Camtasia ile Ayarlamalarini Yapabilirsiniz

Anlamadınız Demi Ben Yapmasını Biliyorum
AMA ŞU VİDEOYU İZLERSEN YAPABİLİRSİN

1. video : https://www.youtube.com/watch?v=JlEHaMTbwnc

2.Video :  https://www.youtube.com/watch?v=dqbL9svWQ24

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce cevaplandı

  • Sen Beni Tamamen Yalnış Anlamışın Bandicamda Bende Facecamlı Video Çeke Biliyorum Benim Dediğim Facecamı Ayrı Oyun Videosunu Ayrı Çekmek nizi666 7 yıl önce
  • Attığın 1. Videonun Konumuzla Alakası Yok Ama İlk Dediğini Zaten Yapamıyorum Benim Problemim O nizi666 7 yıl önce
  • 2. Videoyu İzledim Orda Overwolf Diye Bir Program Var O Programda Oyun İçindeyken Facecam Kaydını Başlatma Kısayolu Varmı ? Yani Dostum Benim Sorunum Oyun İçindeyken Facecamı Başlatmak. nizi666 7 yıl önce