Video çekerken bildirim gelmesini nasıl engellerim?

Merhaba,

Ben genellikle video çekerjen facebokk veya instagramdan bildirim geliyor veya başka uygulamalardan bunu engellemenin yolu var mi?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bildirimleri engellemesi için saf Android kullanmasına hiç gerek yok. Her Android cihazda bildirim ayarı bulunur ve bu ayar her uygulama için bağımsız olarak yönetilebilir.

    Örneğin sen Facebook'tan bildirim gelmesini o an istemiyorsun.

    Ayarlardan uygulama yöneticisine girip Facebook'u bulursun ve orada Bildirimler diye bir ayar vardır. Bildirimlere izin ver gibi bir seçenek olur, bunu kapatırsın ve tekrar açana kadar Facebook uygulamasından sana hiçbir şekilde bildirim gelmez.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    Eğer saf android kullanıyorsan, yani kullandığın tablet/telefon üreticisi arayüzde herhangi bir oynama yapmamışsa, Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > Bildirimler > Bildirimler > Burdan istediğin uygulamanın bildirim iznini değiştirebilirsin.

    Belki saf android olmasa bile sende de o ayar vardır, bilemiyorum.

    toprak34 toprak34 (2026)