Video Çekerken Oyundan Atıyor

Arkadaşlar ben bandicamla oyun videosu çekiyorum ve anlamadığım şey bandicamla video çekerken oyundan atıyor düne kadar böyle bir problem yoktu rahat çekiyordum acaba sıkıntı oyundamıdır diye başka oyun videosu çekmeyi denedim aynı şeyi ondada yaptı bandicam ayarlarında sıkıntı ola bilirmi arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

Not: Normal Oynarken atmıyor

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Edit:

    Eğer Sistem Geri Yükleme ile proble düzeltilemediyse birde farklı bir geri alma noktası  denenmelidir. Başka biraz daha eski tarihli bir geri alma noktası yokmu? Varsa birde onu denersin.

    Eğer yoksa Bandicamı bir kaldır hele, sonra yeniden yükler ve sonuca bakarsın.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sistem geri yükleme yapmıştım ve oyun videosunu çeker çekmez değil bi 15 dakika falan çekiyorum sonra atıyor nizi666 7 yıl önce
    • Sen "düne kadar böyle bir problem yoktu rahat çekiyordum" demiyormusun? İyi ya işte, PC'yi Sistem Geri Yükleme ile düne veya birkaç gün öncesi bir geri alma naktasına geri alırsın, problem kalmaz. temmuz 7 yıl önce
    • Aldım kardeşim aldım ama ayarlardan böyle olduğunu düşünüyorum bandicamın ayarları değişmiyor nizi666 7 yıl önce
    • @temmuz ama daha önce sistem geri yükleme noktası oluşturmamış olabilir turansmsk10 7 yıl önce
    • bilmiyorum bandicam falan yazyodu geri yükleme sırasında ondan rahatca geri yükledim zaten ama düzelmedi nizi666 7 yıl önce
    • Mesajıma ek yaptım. temmuz 7 yıl önce
    • neyse abi ben bi şekilde halletmeye çalışacağım yorduğum için özür dilerim nizi666 7 yıl önce
    • Estafurullah, benim yorulduğum falan yok (İşsiz güçsüz adamın biriyim). Fakat o değilde eğer çözüm sağlamadıysa, konuyu kapatmasaydın. Gerçi benim çözüm tavsiyem doğrudur; pratiktir, fonksiyoneldir. Ama kabul edilince kapanıyor, çözüm desteği ihtimalleri azalıyor. Bu arada benim "Güvenirlilik" puanı hesap ve ihtiyacım yok. Uzmanım.net üyelerinin gönüllü destekçisiyim ben :) temmuz 7 yıl önce
    • Halletmiştim ama tşk genede :) nizi666 7 yıl önce

    Oyunda Girmeden önce bandicami açın ondan sonra oyunu açın birde uyumluluk sorunu gidermeyi deneyin .

    Düne kadar böyle bir problem yoksa dün neler değiştirdiğinizi ne gibi değişiklikler yaptığınızı düşünün . Veya Sistemi dünden önceki bir  güne geri yükleyin .

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sistem geri yükleme yapmıştım ve oyun videosunu çeker çekmez değil bi 15 dakika falan çekiyorum sonra atıyor nizi666 7 yıl önce
    • General sekmesinde auto complete recording settings var orayı açın .by recording time sekmesini tıklayın ve max record saatini yazın blackheaven 7 yıl önce
    • oto kayıt kapalıydı zaten sıkıntı orda değil nizi666 7 yıl önce
    • Buyur kardeşim ben aslında Azerbaycanlıyım ama bir anket yaptım çoğu kişi Türkçe video yap dedi bundan sonraki bütün videolar Türkçe olacaktır https://www.youtube.com/channel/UCXIZbz7dolZdb_tM_4TqJyQ nizi666 7 yıl önce

    Bandicamı silip geri kurmayı deneyebilirsin ama dikkat et videolarının belgelerden gitmemesi için önce dosyaları başka biyere aktar .

    Edit 1 : Denetim masası güvenlik ve bakıma gir hesabın denetim ayarlarını değiştirden en alta getir .

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

    • onuda yaptım olmadı nizi666 7 yıl önce
    • ok ok ok :) turansmsk10 7 yıl önce
    • Bandicamı kaldırırken IOBituninstaller kullanırsan bu tam kaldırma olur, geride hiçbir iz bırakmaz. Bunuda deneyebilirsin. Ama geri yüklemede farklı geri alma noktasında ben seni biraz zorlamak istiyorum. Elbette bu şekilde ikinci bir geri alma noktası bulunuyorsa. temmuz 7 yıl önce

    Bilgisayarın ısındığı için atıyor olabilir ısı değerlerini kontrol et kasanın tozunu al.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • dediğim gibi video çekerken atıyor sadece normal oynarken değil ve bir hatada almıyorum ısı değerleri herzamanki gibi nizi666 7 yıl önce
    • Farklı program ile çekmeyi deneyebilirsin ardahd 7 yıl önce