Video Çekme Programı Önerisi

Hem mikrofon ile sesimi hemde görüntüyü kaliteli şekilde kaydedebilecek program önerirmisiniz ? Bandicam önermiştiler ama sesimi az algılıyor

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

  • Oyun videosu çekeceksen fraps öneririm camtasiada iyi ama oyun videosu çekmiyo diye biliyodum nizi666 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

en kalitelisi TechSmith Camtasia Studio 8 hem video hemde ses çekme özelliği var görüntü kalitesi mükemmel

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    Bence en iyi video çekilcek program Open Broadcaster Software facecam koyarkende sıkıntısız koyulabiliyor.Kalite ve ses olarakda gayet iyi video çekilebiliyor.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sesin mikrofondan da olabilir . Ama iyi hizmet istiyorsan arkadaşların önerilerinden deneyebilirsin . sana önerim ilk önce bi programı cracklı indir beğenirsen satın al .

      ygkaptan ygkaptan (1)