Video donma sorunu nasıl çözülür?

TP-Link W9970 modem kullanıyorum. İnternette video donma sorunu yaşıyorum. Video izlerken hızlı yüklenmesi gerekirken donuyor.

Yaşadığım video donma sorunu modemden kaynaklı olabilir mi?

İnternette video izlerken donma sorunu çözümü nedir?

nuri92 nuri92 (32)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Modem teknik özellikler açısından gayet ideal. Video donma gibi problemler internet hızından kaynaklıdır. İnternet servis sağlayıcınla görüşmelisin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • peki hangi numara yı aramalıyım ttnet kulanıyorum modem de bir ayar felan yokmu hızını ayarlasam nuri92 5 yıl önce

    Ay sonu geldiğine göre kotanı doldurmuş olabilsin. Buna dikkat ettin mi? Kota dolduysa internet hızın azalır bu da video izlerken donmaya yol açar.

    Modem üzerinden yapacağın bir ayar ile hızı arttıramazsın.

    murat murat (12492)