Video Düzenleme Programı Arıyorum

Arkadaşlar böyle çok profesyonel de olmayacak çok basit bişey de olmayacak bi video düzenleme programı arıyorum.Sony Vegas Pro ' yu denedim ama varsa bi alternatifleri inceleyelim diyorum.Aklımda Cyberlink PowerDirector var.Arayüzü falan on numara ama Sony Vegas Pro nunda türkçe yaması var.

Bu arada Movavi Video Editör 'de var.Ufak işlerde uğraşacaklara üstüne yok.Daha önce yükledim belki bi ara tekrar yüklerim falan diyorum.

Saydıklarımın tümünü yükledim ama kararsızım.Galiba aralarında en sağlamı PowerDirector ama Sony Vegas Pro da çok fena sayılmaz.

Birazda sizin fikirlerinizi dinliyorum.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Camtasia Studio programını tavsiye edebilirim.Kullanımı kolay ve içinde pek çok araç gereç mevcuttur.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Onuda biliyorum oda acemi işi. :D Movavi Video Editör onun çabında programdır.Sadece Movavi daha özelleştirme seçeneği sunuyor. akif52 8 yıl önce