Video Düzenleme Programı

Telefondan çektiğim bir videoyu bilgisayara atıp vlog tarzında hem müzik koyup hem hızlandırmalar yapabileceğim bir video editleme programı önerir misiniz? Win 10 kullanıyorum ve sürekli yaptığım bir şey değil detaylı bir programa gerek yok.

melisadeveli melisadeveli (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu prgram işinizi görür sanırım http://www.gezginler.net/indir/windows-movie-maker.html bu prgramla kurulan diğer işinize yaramayanların tikini kaldurın

    candan candan (4301)