Video editleme programı önerisi - 2017

Arkadaşlar win32 destekli 3 gb ram 1.5gb ekran kartına  sahibim bu ozelliklere gore bana youtube icin kullanabilecegim video birlestirme ve ses ekleme ozelligine sahip video editleme programı onerirmisiniz

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Basitten üste doğru sıralamaya gidilirse;

    • Windows Movie Maker
    • Camtasia Studio (Pek çok YouTube yayıncısı Camtasi Stuidayı kullanıyor)
    • Sony Vegas Pro 12 veya Adobe Premiere Pro

    gibi araçlar kullanabilirsiniz.İçerinden Camtasia Studio kullandım gayet basit ve pratiktir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)