Video editleme programları önerisi

Hepinize öncelikle merhabalar Bnadicam'da masaüstünün video kaydını aldığımda yada oyun kaydı aldığımda kaydımı bir program ile editlerken çektiğim kaydın kalitesini gözle görülür şekilde düşürmeyip veya kayıt içerisinde ve kayıt sonrası kasma problemi olamayacak bir video editeleme programı öneriniz varmı ? Ücretli veya Ücetsiz hiç fark etmez.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Camtasia baya kalite düşürüyor ve FPS de olması gereken gibi değil. Camtasia kullandım baya, ancak ekranda renk soluyor renderdan sonra, boyut aşırı düşürüyor buna bağlı olarak kalite düşüyor, 1080p oluyor ancak 480p gibi. Sony vegas öneririm, şuan bunu kullanıyorum memnunum.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Dikkate alacağım sağol önerin için lucas77 3 yıl önce
    • Rica ederim. hydra 3 yıl önce
    • Sony Vegas'ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz acaba ? lucas77 3 yıl önce
    • vegas 17 hydra 3 yıl önce

    Camtasia önerebilirim. Video editle çok alakam yok ama bilmeyen birinin bile kullanabileceği güzel bir arayüze sahip. Camtasia kullanabilirsin.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      AdobePremierePro kalite açısından tavsiye ederim.

      muvel muvel (332)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Dikkate alacağım AdobePremierePro'nun hangi sürümünü tavsiye ediyorsunuz ? lucas77 3 yıl önce
      • Ben i5 4gb ddr4 ram sistemimde iki yıldır Premiere_Pro_CC.2018.12.1.2 kullanıyorum sorunsuz. Adobe Premiere Pro 2020 14 de olabilir. muvel 3 yıl önce