Video izlemek ne kadar şarj yer?

tüm programlar kapalı sadece youtube açık 4g bağlı izlenen video 360p süresi 15dakika şarj tüketimi %6

bu değer normal mi?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Video izlemek şu kadar şarj yer.." gibi bir şey söyleyemeyiz. 15 dakikada %6 şarj aslında iyi değil. Bu duruma göre değişir. Telefonun modeli nedir, kaç mAh bataryası var bu detayları bilmediğim için değerlendirme yapamıyorum. Ama 15 dakikada %6 şarj gitmesi iyi değil.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Merhaba 15 dakikalık video %6 şarj gitmesi iyi değil arka planda programları nasıl kapatıyorsun?

      ilkaybaki ilkaybaki (236)
      4 yıl önce cevaplandı

      • greenfy ile kapatıyorum ayrıca gereksiz herşeyi uygulamalardan elle durdurdum. batarya 4000mah leone1907 4 yıl önce
      • Telefonun modeli nedir? ilkaybaki 4 yıl önce
      • k6 note, ayrıca oyunlarda batarya feci ısınıyor, bu anormalse servise vereceğim. leone1907 4 yıl önce
      • Samsung mu ilkaybaki 4 yıl önce