Video izlerken aniden ses kesildi

Youtubeda video izlerken ses kesildi ama her yerden açık görünüyordu tekrar aynı videoyu açtım ses geldi ama o sayfadaki videoda her şey açık ses bir anda kesildi neden olabilir

mumim mumim (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı güncellemesi yapıyorsan bazen nvida 'larda güncellerken hd audi güncellemeside yapılır o zaman anlık ses gidebilir.

    bide tarayıcıda sekmelerin olduğu yerde hoparlör simgesi çıkar video açınca yanlışlıkla oraya tıklamış olabilirsin.

    tarayıcı anlık donmuş olabilir yani pc 'de bi yük binmiştir anlık dondurup tekrar açılmış olabilir.

    Bilgisayarda yaşanan problemler anlık daha doğrusu 1 sefer oluyorsa pek önemli bir durum değildir lâkin bazı koşullarda değişebilir tabii bu durum. Senin yaşadığın problem bilgisyara zarar vermez ya da kullanımını etkilemez rahat bir şekilde kullan bilgisayarını..😉

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Anlık bir durumsa sonradan ses düzelsiyse üzerinde durmana gerek yok bence. Zaman zaman olabilir. Videodan kaynaklı bir sorun olabilir. O an arkaplanda çalışan ses hizmetinde sorun olmuş olabilir. Şimdi çalışıyorsa pek de takmamak lazım.

      hakan hakan (15424)