Video izlerken bilgisayar ekranım yeşil ekran oldu. Hiçbirşey yapamıyorum. bilgisayarı kapatamıyorum. Ekranım dondu. Ne yapabilirim

Vide izlerken ekranım yeşil ekran oldu ve dondu. Hiçbirşey yapamıyorum. Ne geri çıkabiliyorum. Ne kapatabiliyorum. Ne mausu kullanabiliyorum nede klavyeyi. Hiçbirşey yapamıyorum. Sadece yeşil ekran var. Bilgisayarımı kapatmak istiyorum. Açık olan tüm sayfaları kapatmak istiyorum.

kullanici723358 kullanici723358 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mouse ya da klavyeyi kullanamıyorsanız yapman gereken tek şey gücü kesmek.

    hydra hydra (3800)