Video kalitesini arttırabilir miyim?

Video kalitesini arttıran programlar var mı?

baterx baterx (9)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Video kalitesini arttıramazsın, eşşeği at'a benzetmek gibi olur...

    Profesyönel çalışma ve uzun emek istiyor, ve Yeşil Çam Filmleri de aynen bu şekilde kalitesini arttırıyorlar, öyle programa ekleyip kendisi otomatik kaliteyi arttırsın gibisinden uygulama yapmıyorlar aylar sürüyor onların kalitesini arttırmak, remake yapıyorlar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Video kalitesini arttırmak mümkün değil.  Bozuk olan bazı alanları düzeltmek mümkün. Işığı, renk doygunluğunu vb. arttırmak mümkün.  Ama 320x240 video görüntüsünü 1080p yapmak mümkün değil.

      Düzenleme:

      @misty yolladığın resme baktım. Bunu düzeltemezsin. Zoom'dan veri gelirken paketlerde hata oluşmuş veya eksik gelmiş. Aslında o video karesi sana hiç ulaşmamış anlayacağın. Bu sebepten bu düzelmez.

      alattin alattin (16984)
      3 yıl önce cevaplandı

      • zoom.us'dan idm ile İndirdiğim videolarda bazı yerlerde https://hizliresim.com/t77MvS bu resimdeki gibi pixeller biribrine karışıyor. Bu düzelir mi? @alattin misty 3 yıl önce
      • hocam peki zoomdan bozulmadan nasıl indirebilirim? @alaattin misty 3 yıl önce
      • Özel değilse video linkini ve bozulmanın olduğu dakikayı at ben de kontrol edeyim. Belki gerçekten videoda sorun vardır. İndirmede oluşmamıştır. alattin 3 yıl önce
      • dm attım @alaattin misty 3 yıl önce