video_scheduler_internal_error hatası

Arkdaşlar bu hatayı video_scheduler_internal_error windows 8.1 yükledikten 1-2 gün sonra aşmaya başladım.

Sürücülerim güncel gözüküyo ve Dr.Web CureIt da taradım temiz çıktı yeni yüklediğim için fazla virüs olacağını sanmıyorum bilen birisi varmı.Adam akıllı ne oyun oynayabiliyorum nede bilgisayarda oturabiliyorum bilen varsa yazabilirmi.

jackdaniels jackdaniels (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    çözümü uzmanım.net'te var. Link burada : video_scheduler_internal_error hatası

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)