Video üzerinde etkileyici duracak bir program arıyorum?

Merhaba, bir video programı, fakat font açısından geniş yelpazeli, çözünürlük yüksek ve bu konuda gelişmiş özelliklere sahip bir program önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

ilaygrr ilaygrr (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sony Vegas Pro 11-12-13 kullanabilirsin. Normalde ücretli fakat youtubeye "sony vegas pro crack dowload" tarzı şeyler aratırsan adamlar desc kısmında indirme linklerini vererekten videolu anlatımla kurulumunu da anlatıyor sana. Kurulumu dikkatli izlersen bir sorun yaşamazsın. Temel kullanımını da youtubeden 3 4 ders izleyerek anlarsın. İşine yaracaktır. Ayrıca uyarayım kurulumu kendin yapmaya kalkışma çünkü baya farklı yollar izleniyor kurulumda programın çalışması için yapılması gereken ince noktalar var. Dikkatli izlemeni öneriyorum. Kolay gelsin..

    semihs10 semihs10 (41)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Pekala, dikkate alacağım. :) Teşekkürler. ilaygrr 6 yıl önce