Video ve ses birleştirmek istiyorum.Nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar birkaç videoya ait görüntü ve ses var elimde.Kayıpsız bir şekilde video ile sesi online olarak birleştirip tek bir video dosyası haline nasıl getirebiliriz? (ses ve görüntü uyumlu bir şekilde birleşmeli)

sapphire sapphire (66)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google'a Online video editör yazarak ulaşacağın sitelerden bunu yapabilirsin. Videon kısaysa ücretsiz bir çözüm bulabilirsin.

    Görüntü ve ses eşleşmesini manuel olarak senin yapman gerekir.  Lokalde yapmak istersen Camtasia gibi bir program işini görür. Bu tür programlarda ses ve video projeye eklenip daha sonra mp4 gibi bir formatta dışa verebiliyorsun.

    Sürükle bırak yöntemi ile basitçe ses ve videoyu birleştirebilirsin.

    hakan hakan (15394)