Video ve ses dönüştürme programı önerileri

Merhaba arkadaşlar bazı video dosyalarımı sese(genellikle mp3) dönüştürmek istiyorum ve bunu en az kayıpla yapmak istiyorum.Şu ana kadar en iyi dönüştürmeyi(MP4 to MP3 programı ile) aşağıdaki görüntüsünü paylaştığım parçada ulaştım ama azda olsa kayıp var bunu kayıpsız veya daha iyi hale getirmem için bana önerebileceğiniz daha iyi bir program var mı?

Not: Ücretli veya ücretsiz olabilir,farketmez.

MKV:

Mp3:

noobxx noobxx (25)
6 yıl önce sordu

  • Mesajımı editledim, yeniden bakarsın. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

WinX HD Video Converter Deluxe (tıkla)

"WinX Video Converter, profesyonel bir video dönüştürme yazılımı. Çok kullanışlı ve kolay bir arayüzle video dosyalarınızı AVI, WMV, FLV, MOV, MP4, MPEG gibi popüler formatlara dönüştürebilmenizi sağlıyor. Hatta dilerseniz video içindeki sesi MP3 olarak kaydedebilmenize de imkan veriyor. Programın toplu dönüştürme özelliği ve hızıyla birçok video dosyasını aynı anda format dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. WinX Video Converter ile çok kolay bir şekilde videonun hangi bölümünü dönüştürebileceğinizi seçebiliyorsunuz, böylece videonun sadece seçtiğiniz bölümünü dönüştürebiliyorsunuz. Program ayrıca videonun belirttiğiniz bölümlerinin ekran görüntüsünü de JPG formatında kaydedebiliyor."

Çok hızlıdır ve videodan mp3'e çeviri dahil tüm çeviri işlerinde üstün başarılı bir programdır. Senelerden beri kullanmaktayım.

Edit:

Giveaway of the day — Dimo DVDmate 3.6.1 (tıkla)

Bugün ve yarın saat 11:00'e kadar ücretsiz lisanslı dağıtımı yapılıyor, fırsatı değerlendirebilirsin. Herhalde beklentilerini karşılayacaktır (16-11-2017)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Ve Nisan 2018'de tekrar Giveaway Of The Day sitesinde tekrar ücretsiz olarak sunulacak :) @temmuz @noobxx toprak34 6 yıl önce
  • Nerden aldın bu tiyoyu? :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz önceden sunulma tarihlerine baktım ve 6 ay aralıklı paylaşıldığını gördüm. Öyle hesapladım :) toprak34 6 yıl önce
  • Seninki tahmindir herhalde. "Altı ayda bir olur" diye tahminde bulunduysan.. Ama bu kesin böyle olmayabilir. Kesinmiş gibi ifade edilmemeli, "tahmini olarak.." şekllinde belirtilmeli. Ama bilemiyorum eğer bir yerlerden bununla alakalı güvenilir bilgi sahibiysen o başka.. @toprak34 temmuz 6 yıl önce
  • Söylediğim gibi tahminde bulunmuşsun ve haklıda çıkabilirsin. Ama neden belirtmiyorsunki tahminde bulunduğunu ve hangi verilerden yola çıkarak bu tahmini yaptığını?.. Böyle yapmalıydın herhangi bir yanılgıya yol açmamak adına.. @toprak34 temmuz 6 yıl önce

Bigasoft Total Video Converter kullanıyorum desteklemediği format yok, videodan mp3'e de kayıpsız çeviriyor,

hatta videonuza altyazı ekleyip renderleyebiliyorsunuz.

muvel muvel (332)