Video ve ses efektlerini nereden bulabilirim?

Link - https://m.youtube.com/watch?v=zMVIoG1iWAQ

Bunun gibi ses ve video effektlerini nerden bula bilirim ?

kurtneli kurtneli (1)
4 yıl önce sordu

  • Kusura bakma bu konu ile hiç bir fikrim yok ama benim bildiğim internetten buluyorlar ve montajlıyorlar. darkcrak 4 yıl önce
  • Ama bu kadar bulamazlar dimi bir yerden buluyorlar bunları kurtneli 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

( adobe after effects )le yapabilirsin..

krsn krsn (233)
4 yıl önce cevaplandı

  • Bütün bu effektler içindemi bunun kurtneli 4 yıl önce
  • o videodaki gibi hemde ileri seviye montajlar yapabilirsin after effectle krsn 4 yıl önce

After effects, Sony vegas , Premiere ile yapılıyor. After Effect biraz daha profesyonel'e kaçıyor. Sony vegas, Premiere ile yapılabilir. After effects'in içinde efekt'ler var fakat bazı efektler yok örneğin Pinch efekti yani vuruş efekti.

infinity infinity (402)
4 yıl önce cevaplandı

  • Android için onere bileceyiniz bir program varmı bunları yapa bileceyim kurtneli 4 yıl önce