Video yapmak için hangi programı kullanmalıyım?

Video yapmak için hangi programı indirmemi tavsiye edersiniz

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Benim gibi profesyonel bilgisi olmayan biriyseniz Camtasia Studio işinize yarar. Sadece birkaç eğitim videosu izlemeli ve araştırmacı olmalısınız. Yani "şunu yapamadım, şuraya sorayım" kafası yanlıştır. Karıştırın. Deneme-yanılma yöntemiyle yapamadığınız bir şeyi yapmaya çalışmanız yeterli.

    Camtasia Studio giriş için gayet güzel bir program.

    Android için istiyorsanız VideoShow kullanın iş görür https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xvideostudio.videoeditor

    Ek bilgi olsun diye söylüyorum: Bir de KineMaster var. Yalnız bu daha profesyonel ve karışık bir arayüze sahip. Ama bunu bi öğrenseniz zamanla kendinizi geliştire geliştire çok güzel işler yaparsınız.

    KineMaster. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexstreaming.app.kinemasterfree&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Telefonda kullanabileceğim bir program mı bu peki @farurhenho nehir68 5 yıl önce
    • Sonradan eklediğim VideoShow ve KineMaster telefon için. @nehir68 omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho mobil için video düzenleme programları iyi konu olur ;) alattin 5 yıl önce
    • Güzel düşünmüşsün @alattin ufak bir araştırmadan sonra birkaç uygulama daha bulayım. Daha sonra bugün halledeyim bu konuyu :) omercik 5 yıl önce

    Windows 10 kullanıyorsanız Windows 10 içindeki Video düzenleyici fazlasıyla işinizi görür. Yine biraz daha detaylı çalışmak için movavi video editor gibi bir program kullanabilirsiniz. movavi video editor ücretlidir.

    Ücretsiz bir diğer video düzenleme programı OpenShot.  OpenShot programını buradan indirebilirsiniz: https://www.openshot.org/download/

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Telefonda kullanabileceğim bir program var mı @alattin nehir68 5 yıl önce