Video yürütürken fotograf çeken programlar varmıdır

Merhaba    bana   video yürütürken fotograf çeken   bir   program   önerirmisiniz   rica   etsem  ?

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Video Capture Master (tıkla, download et)

    Bu Program ile Videolarından Kolayca Ekran Görüntüsü Alabilirsin.

    Video Capture Master programı videolardan resim alabilmemizi sağlayan ve profesyonel amaçlarla kullanabileceğiniz bir programdır. Oynattığımız videoları program içerisine atarak onları hem izleyebilir hem de istediğimiz ekran görüntüsünü zorlanmadan yakalayabiliriz.

    Genel Özellikleri:

    • Webcam, dijital kamera, DV kamera ve diğer video araçlarıyla çektiğiniz videoları oynatabilir ve içerisinden resim alabilirsiniz.
    • Video dosyalarını oynatabilir ve .AVI formatında kaydedebilirsiniz.
    • Sses ve görüntü ayarlarına müdahale imkanıyla ayarlama yapabilirsiniz.
    • Kaydettiğiniz videoları kolaylık izleyebilirsiniz.
    • Çektiğiniz resimleri hızlı bir şekilde küçük olarak görebilirsiniz.
    • Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

    Özellikle video işiyle ilgilenenlerin ve bilgilendirici çalışmalar hazırlamak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir program olan Video Capture Master herkesin kullanabileceği kadar kolay bir arayüze sahip. Birkaç işlemden sonra arayüze ve neyin ne işe yaradığına tamamen alışmış oluyoruz.

     Not: PC'den bir video açmak için önce "Media" düğmesi tıklanır ve sonra sağ tarafta yeni bölüm açılır, o bölüm üst kısmındaki "Add" (Ekle) düğmesi ile mevcut videolar programa eklenerek oynatılır.

    Video oynarken sağ altta "Shot Frame" düğmesine tıklanarak resim alınır.

    oynatabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler cevap verdiğiniz için . Programı indirdim kurdum fakat videeoyu açma yerini bulamadım bir türlü bu konudada yardımcı olurmusunuz lütfen .. mat7 9 yıl önce
    • Sorunun cevabını mesajıma Not bilgisi olarak ekledim. Bakarsın. temmuz 9 yıl önce
    • Tekrar teşekkürler cevap verdiğiniz için . Ben gerektiği gibi anlatamadım her halde . Benim yapmak istediğim video çekmek değil , çekilmiş bir videodan istediğm kareleri durdurup bu kareler resim haline getirmek . Ve şimdi ben bu çekilmiş videoyu bu programla açıp bu istediğimi yapmak istiyorum fakat çekilmiş bu videoyu bu programla açma yolunu bulamıyorum ... Anlatabildimmi bilmiyorum... Aslında bu işi kolay yapan goplayer_tr adında program bir vardı ellimde fakat gerektiğinde kurar kullanırım kaldırmıştım dün gerekti ve kurmak istedim fakat kurulmadı ve bu sayfa görümiyor diye bir internet sayfası çıktı . Aynı programı yeni versiyonunu indireyim dedim bu program adında hiç bilgi yada indirme linki bulamadım siz bu programı biliyomusunuz acaba ? mat7 9 yıl önce
    • Ben anladımda sen anlamadın. Mesajımın sonuna ne eklemiştim? " Not: PC'den bir video açmak için önce "Media" düğmesi tıklanır ve sonra sağ tarafta yeni bölüm açılır, o bölüm üst kısmındaki "Add" (Ekle) düğmesi ile mevcut videolar programa eklenerek oynatılır. Video oynarken sağ altta "Shot Frame" düğmesine tıklanarak resim alınır.". Bunları yaptınmı? Yapsaydın aynen istediğini yapabilecektin. temmuz 9 yıl önce
    • Benim anlattığım şekilde video devam ederken "Shot Frame" düğmesine basarak resim alıyorsun ama durdurarak istiyorsan önce duraklatma dügmesine bas, sonra "Shot Frame" düğmesine bas. Aynı şey.. temmuz 9 yıl önce
    • Program bende kurulu değil. Daha önce sana anlatabilmek için kurmuştum ve sonra kaldırdım. Bana lazım değil çünkü. Eğer yanlış hatırlamıyorsam "Media" düğnmesi. Ama değilse "Others" düğmeside olabilir. İkisinide ayrı ayrı dene. Göreceksin, sağ taraftaki bölme değişecek ve o bölmenin en üst kısmında "Add" düğmesi çıkacak. İşte ona tıklayarak bilgisayarında bulunan (kayıtlı) herhangi bir videoyu pragrama aktararak yürütülmesini (oynatılmasını sağlayacaksın. Sonrada "Shot Frame" düğmesi.. Hepsi bu kadar temmuz 9 yıl önce
    • Söylediklerinizin zaten yapmıştım ve tarifinizden sonra yine yaptım fakat sorun şu açmak istediğim videonun dosyasına girdiğimde hiç bir video görünmüyor dosya boş görünüyor fakat programı kapatıp video dosyasına girdiğimde videolar olduğu gibi duruyor . Ve birde bilgisayarı tekrar başlatarak denemek istedim fakat durum aynı artı program bilgisayarı tekrar başlatığımda dosyalarımın yerlerini değiştirdi bunun üzerine programı kaldırıp tekrar başlattım bilgisayarı yine program küçük ekranı çıktı sanki program kuruluymuş gibi ve ardında şu uyarı yazısı çıkıyor ( Cannot create file"C:\program files (x86) video coptura Master \ skins\Backgruound.tmp"Sistem belirtilen yolu bulamıyor. ) Bilgisayarı bir kaç kez açıp kapadım durum aynı ... Yani bu program faydadan zararı oldu ne yapabilirim durumda ?.. mat7 9 yıl önce
    • 1- Program, gösterdiğin video dosya biçimlerini desteklemiyor olabilir. Başka video dosyalarıyla dene. 2- Sisteminde virüs veya zararlı yazılımlar olabilir. Sıkı bir tarama yap. 3- Programı sil ve yeniden kurmaya çalış. 4- Bir daha soru sorarken ayrıntılı bilgilerle sor. Ayrıntılı bilgi vermezsen hem doğru bilgi alamayabilirsin, hemde eksik olabilir alacağın bilgiler. Ayrıca kendin soru sorarken bile kolaya kaçarken başkalarından gayret beklemek doğru değildir. Kolay gelsin. temmuz 9 yıl önce
    • PC'de Sistem Geri Yükleme açıksa, sistemi programı kurduğun zamanın öncesi bir geri dönüş noktasına al. Sonra programı yeniden kur ve değişik video dosya biçimleriyle dene. Veya vazgeçtiysen programdan geri döndüğün noktadan programı yeniden kurmadan bilgisayarını kullanmaya devam et. temmuz 9 yıl önce
    • Tavsiyenize teşekkürler. Fakat ben zaten genelde ayrınlı sorular sorarım . Yine ayrıntılı sormaya çalıştım ama bu sefer olmadı her halde . Programı kaldırmadan başka videolarda denemiştim zaten taramaları yaptım durum aynı .. Bilgisayarı tekrar başlattığımda aynı uyarı yazısı çıkıyor ... Bu iş sıkıntıya düşürdü beni ... Yinede teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için .. Ve sizden bir ricam daha var ben size hitap ederken ( siz ) diye hitab ediyorum, sizdende bana hitap ederken bu nezaketi bekliyorum lütfen. Tekrar teşekkürler . mat7 9 yıl önce
    • Ben deden yaşındayım çocucuğum, hoşgör :-) temmuz 9 yıl önce