Videodaki tüm aşamaları defalarca yaptım kimliğimide doğru şekilde yüklüyorum ama sürekli isteğinizi gerceklestiremedik daha sonra deneyin bildirimi y

Video daki tüm aşamaları defalarca yaptım kimliğimide doğru şekilde yüklüyorum ama sürekli isteğinizi gerceklestiremedik lütfen daha sonra deneyin bildirimi alıyorum yardımcı olur musunuz? Daha önce sürekli giriş yapabiliyordum ama aniden şifre yanlış denildi ve yıllardır giriş yapamıyorum açtığım telefon numarası ve Hotmail hesabımda aktif değil yani hiçbir şeye erisimim yok ama sayfa açık duruyor adıma olduğu için başkasının eline geçti diye tahmin ediyorum yanlış şekilde kullanılacağını endişe duyuyorum

kullanici933204 kullanici933204 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır facebook hesabı Ayten Tange adında, yıllar önce açmıştım şuan telefon ve Hotmail hesabı aktif değil ve aniden  şifreyi değiştirmedigimiz halde şifre yanlış denildi açamadım kapatılmıyor da,https://www.facebook.com/ayten.tange bağlantı linki belki daha kolay yardımcı olmanızı sağlar

    kullanici933204 kullanici933204 (3)
    1 yıl önce cevaplandı

      Ne hesabından bahdediyorsun? Instagram mı?

      Bu videoya bak: https://www.youtube.com/watch?v=0ESQ_-2Vgz8 2. çözümü dene. Mail atıyorsun. Mailde sorununu güzelce anlat.

      hakan hakan (15424)