Videolar Açılmıyor

Merhabalar ;

Ben Windows 7 Pro yu pc me yükledim ancak flash player yüklememe rağmen facebook veya farklı sitelerdeki videoları görüntüleyemiyorum.Video arka planda açılıyor ve sesler geliyor ancak ekranda görüntü olmuyor.Bunu nasıl çözebilirim acaba ?

İyi çalışmalar

clarence clarence (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    şunu dener misiniz?

    • Facebook sitesine gidin.
    • Herhangi bir videoyu tıklayın.
    • Videoyu sağ tuşla tıklayın.
    • Açılan menüden Ayarları seçin.
    • Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir seçeneğinin işaretini kaldırın.

    Tarayıcınızı kapatın ve yeniden açın.  Facebook videolar açılmmıyor sorunu düzelmiş olmalı.

    Eğer yukarıdaki işlemler işe yaramıyorsa, Flash Player'i kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    Flash Player kaldırma linkinde anlatıldığı gibi Flash Player'ı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ;

      Ekranın ortasında loading olarak devamlı yuvarlak dönüyor ve ilgili ayarlar menüsü açılmıyor.

      PC de  yüklü olan programlar Adobe Flash Player 15 Activex, Adobe Flash Player 15 Plugin, Adobe ShockWave Player 12.1 yüklü

      Bunlar yüklü olmasına rağmen bazı sitelere girmek istediğimde flash player yüklenmesi gerektiğine dair uyarılar çıkıyor.

      ~~Güncel İE kullanıyorum

      İE de facebook, youtbe vs videolar açılmıyor

      Belirttiğiniz bölüme gittiğimde veya download sayfasına gittiğimde "Version Information: You have version 15,0,0,152 installed" yazısıyla karşılaşamadım

      Crome da videolar açılıyor, pepperflashı devredışı bıraktım ancak ben İE üzerinden videoları açmak istiyorum

      clarence clarence (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • cevabımı güncelledim, Flash Player'ı kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. hakan 9 yıl önce
      • İşlemleri belirttiğiniz gibi yaptım ancak maalesef problem devam ediyor. clarence 9 yıl önce

      Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

      Farklı bir tarayıcı ile videolaro oynatmayı denediniz mi?

      Internet Explorer, Firefox, Google Chrome tarayıcılarından denemediğiniz varsa onunla deneyin. Videolar oynuyor mu kontrol edin.

      Bazı sitelerde videolar oynuyor bazılarında oynamıyor mu?  Oynayan ve oynamayan sitelerin adlarını verebilir misiniz?

      Flash Player'i test eder misiniz? Buraya tıklayarak Flash Player yükleme test sayfasına gidin.

      Sayfanın ortasında açılan animasyon sayfasını görebiliyor musunuz?

      Version Information: You have version 15,0,0,152 installed gibi bir yazı görebiliyor musunuz?

      Google Chrome kullanıyorsanız şunu yapabilirsiniz:

      Google Chrome bütünleşik olarak bir Flash player içerir. Pek çok kişi bunu bilmez. Pepper Flash oynatıcısı Google Chrome ile gelen bütünleşik flash player'dır.

      Bazen Pepper Flash videolarda duraklama, takılma, kasma sorununa yol açabilir. Özellikle video tam ekran izleniyorsa. Chrome içerisinden PepperFlash'ı kapatmak mümkündür.

       win 7 adobe flash player sorunu

      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Güncel İE kullanıyorum İE de facebook, youtbe vs videolar açılmıyor Belirttiğiniz bölüme gittiğimde veya download sayfasına gittiğimde "Version Information: You have version 15,0,0,152 installed" yazısıyla karşılaşamadım Crome da videolar açılıyor, pepperflashı devredışı bıraktım ancak ben İE üzerinden videoları açmak istiyorum clarence 9 yıl önce
      • İE de Güvenlik/ActiveX Filtreleme yi kapatığımda youtube videoları açılıyor, ancak fecabook poblemi devam ediyor. clarence 9 yıl önce