Videolar yeşil görünüyor

Merhaba sorunum film izlerken videolarda yeşil ekran görüntüsü alıyorum ve video sonunu görmeden fim bitiyor. Pc formatta atsam sorun çözülmüyor ne yapmaliyim.

zupzup zupzup (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun Codec sorunu gibi görünüyor. Öncelikle bilgisayarda yüklü bir medya oynaticisi varsa kaldırın.

    Daha sonra bilgidayarınıza VLC Player'i kurun.

    VLC player sizin ihtiyacınız olan tüm codec yani video çözücüleri yükleyecektir.

    VLC player'i buradan indirebilirsiniz.

    Eğer sorun web siteleri üzerinden izlediğiniz Flash videolarda ise, yani flash videolar yeşil görünüyorsa

    • Video'yu sağ tuşla tıklayın
    • Ayarlara girin
    • Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir işaretini kaldırın.
    • Sayfayı yenileyin.
    murat murat (12492)