Videolarda beyaz ekran sorunu ''Film yüklü değil''

Bazı video sitelerinde video açtığımda video ekranı beyaz olarak geliyor sağ tıkladığımda ise ''Film yüklü değil'' yazısı sönük bir şekilde gözüküyor. Bunun bir çözümünü bilen varsa yazmasını rica ediyorum yardımlarınızı bekliyorum.

mcan mcan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Film yüklü değil hatası sunucu taraflı bir hatadır. Yani sizden veya bilgisayarınızdan kaynaklanmıyor.

    Film dosyası sunucu üzerinden silinmiş veya kaldırılmış olabilir.

    Dizi ve Film sitelerinin çoğu illlegal olduğu için filmleri ücretsiz vk.com gibi sitelere yüklüyorlar.

    Şikayet olması veya bu durumun anlaşılması sonucunda filmler sunucudan siliniyor ve siz Film yüklenemiyor gibi hatalar alıyorsunuz.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Katılmıyorum. Bu siteden aynı veya farklı videoları daha önce izlemiştim veya izleyebiliyordum. mcan 9 yıl önce