Videolarda yazılar aşağıdan yukarıya  doğru kayar hani, bu sistemini nasıl yapabilirim ?

Videolarda  yazılar  aşağıdan  yukarıya  doğru  kayar  hani,  bu   sistemini  nasıl  yapabilirim  bilen  var mı arkadaşlar ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

  • Yazılar aşağı kaydırmak icin windows movie maker gerekir. Kullanımı basittir. Ama yinede youtubeden iyice bir araştırın. safadam 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Camtasia Studio ile video altına kayan yazı yapalirsiniz yotubede Camtasia Studio 8'de Kayan Alt Yazı Ekleme  video su var nasıl yapılır seyrederek uygulayabilirsiniz programı burdan indirin 1 ay ücretsiz

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • Windows movie maker??? @safadam safadam 7 yıl önce
  • @safadam Windows movie maker ilede yapılabilir çok eski bir uygulama kalite bakımından Camtasia Studio sınıfında 1 sırda candan 7 yıl önce
  • Cevaplarınız herkese teşekkürler arkadaşlar. Yanlız küçük bir yalnış anlaşılma var sanırıım . Bu benim anlatımımda kaynaklandı her halde. Kayan yazı derken aşağıdan yukarıya kayan yazı sistemini kastetmiştim . Sorumu düzeltme yaptım . @safadam Windows movie maker programını aslında ben kullanıyorum fakat bir yıldır kullanmadım ve unuttum nasıl kullandımı unutmuşum :) Şimdi biraz karıştırdım bir nebze buldum istediğimi fakat şimdide yazılar tam olarak jet hızıyla yukarı kayıyor onu ayarlayamadım. Yavaş kaymasını istiyorum .. Bunu nasıl yapabilirim sizce ? mat7 7 yıl önce
  • @ebruli Windows movie maker sizde kurulu olduğu için bu programlada yapabilirsin burda tariif etmek biraz uzun olabilir yotbede videoları var seyrederek uygularsanız daha güzel sonuç alırsınız aşağıdan yukarı yukardan aşağı her şekilde kayar yazı yazabilirsiniz candan 7 yıl önce
  • Araştıra, soruştura, karıştıra buldum sonunda . Düzen bölümündeki süreyi ayarlamam gerekiyormuş : ) @candan(3415) mat7 7 yıl önce
  • @ebruli tamam kolay gelsin size önerim Camtasia Studio ile yapın çok kaliteli ve güzel candan 0 saniye önce candan 7 yıl önce
  • Tamam onuda deneyeceğim söz :) @candan((3415) mat7 7 yıl önce

Merhaba,

Bu programlardan en iyi 2-3 tane oluyor ben 2 tanesini söyleyeyim

  1. Camtasia Studio 8
  2. Windows Movie Maker[Temel Parçlar]

İyi Video editlemeler&Cekmeler

By @safadam

safadam safadam (-84)