Videolarım silindi Zenfone6

Asus zenfone6 telefonumda video çekmeye başlayınca video kapanıyor ve yetersiz depolama alanı bildirimi geliyordu. Bende telefona usbbellek takıp videolarımı belleğe attım. Sonra yer açılsın diye videoları telefondan sildim. Videoları telefondan silince bellekten de silindi. Onları geri getirmek için ne yapabilirim? Uygulamalara baktım, silinen fotoğraflar için var ama silinen videoları geri getiren uygulama yok. Bir uygulama var ama o da root istiyor. Telefonum root değil. Lütfen yardım edin!
fatmakarabulut fatmakarabulut (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videoları galeri ortamındayken sildiyseniz bellekten te silmiş olabilirsiniz.Galeri ortamında gözüken resim ve videoların kaynakları hem dahili hem de harici depolama alanı olabilir.

    Android te videoları da geri getirmeye yarayan uygulamalar mevcut.Aşağıdaki iki konuda iki farklı program detaylıca uzmanim.net sitesinde anlatılmıştır.İkisi de videoları geri getirme özelliğine sahiptir.Linkleri aşağıda bulabilirsiniz.

    Android silinen verilerimi nasıl kurtarabilirim? (Recuva) (root gerekmiyor)

    Android silinen verilerimi nasıl kurtarabilirim? (EaseUS MobiSaver for Android) (root gerekmiyor)

    ismailsarp ismailsarp (6010)