Videom yanıltıcı olmadigi halde youtube tarafından ihtar aldım!

Merhaba yeni kanal açtim

çözüm videoları yüklüyorum ama bu sefer youtube el koydu!

Yanıltıcı diyor ama ben dogruyu gösterdim yaniltici birşey hiç yapmam youtubede hiç yapmadim .

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Arkadaşlar sizinde başınıza böyle birşey gelirse yapmanız gereken itiraz da bulunmaktır:

    Itırazı gönderdikten sonra videonuzu tekrar inceleyecekler ve böyle bir yazı gelecektir:

    Gördügünüz gibi videoyu gizli olarak kilitlediler Etik vb değişikligi yapmanız önerilir zaten yapmanız da gerekiyor :)

    Yine itiraz göndermeniz gerekcek gönderdiktenn sonra sonuc bu olması lazim

    Teşekkürler!

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

      YouTube böyle işte napacaksın :) Bekle bakalım biraz daha işaretlenmiş sadece anladığım kadarıyla. O videoyu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin. Yalnız videoya koyduğun müziklere dikkat et. Telifli bir müzik koymamaya özen göster. Videolarına müzik koyacaksan youtube'da "telifsiz müzikler" diye aratıp oradan bulduğun müzikleri koyabilirsin.

      Bu arada çözümlerini uzmanim.net'te de paylaşabilirsin. İnsanlara faydalı olman açısından uzmanim.net senin için çok ideal bir platform.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

      • : ) Aynen devam et.. Maşallah çok iyi gidiyorsun. Youtube paylaşımının altındaki yorumlarda güzel yani. Büyük çoğunlukla olumlu yazmışlar @fakiradam temmuz 5 yıl önce

      @farurhenho'nın dediği gibi müzik ekleyeceksen telifsiz müzik diye aratabilirsin ancak yorumlara bak derim bazen telifli müzik koyabiliyolar videoya.

      infinity infinity (402)